Bayanlar erkeklerle nasıl konuşmalıdır?

Okuduğunuz haber
SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR? VE SAÇ GÖLGELENDİRME MERKEZİ

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Anasayfa   /    Sağlık    /    Saç Simülasyonu Nedir? ve Saç Gölgelendirme Merkezi

Saç Simülasyonu Nedir? ve Saç Gölgelendirme Merkezi

Saç Simülasyonu Nedir? ve Saç Gölgelendirme Merkezi hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Gölgelendirme Merkezi hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır

SAĞLIK      28 Haziran 2017 - 15:01     9205     0

Saç Simülasyonu Nedir? ve Saç Gölgelendirme Merkezi

Saçlar insanın dış görünüşünde en önemli olan bir etkendir. Kişilerin günlük yaşantılarında ve bulundukları sosyal çevrelerde insanlarla etkileşimi ve iletişimi noktasında önemli bir estetik değer taşımasıyla da insan yaşamına çok etki eder. Simülasyon kelimesi yabancı kökenli bir kelimedir. Aslen “alpmicropigmentation” teriminin günümüzdeki karşılığı “gölgelendirme” dir.

Gölgelendirme deyince neyi anlamalıyız?

Aslında saç simülasyonu kişilerin saçlarındaki değişik sebepli kayıpları bir nevi örtmedir. Ve bu örtmeden kasıt da saç derisinin gölgelendirilerek fark edilen açıklığın uygulanan işlemle kapatılması yani saç derisindeki açıklığın karartılmasıdır diyebiliriz.

Saç simülasyonu daha çok kimlere uygulanır.

Saç simülasyonunda uygulama için saçın derisinde açılma, yoğun saç kaybı, çok belirgin ve derin yara izleri, saçı seyrek gittikçe dökülen hastalar saç simülasyonu ile tedavi görürler. İnsanların gerek genetik yapıları, gerek hastalık hikâyeleri, yaşadıkları stres, uğradıkları bazı zor durumlar ve zamanla saç çizgilerinin kaybolup yaşlılık noktasında ileri yaşta görünmeleri de bu yöntemi uygulanır kılmaktadır. Ayrıca saç simülasyonu öncesinde saç ektirmiş ve ensesinde izler kalan şahıslar için ve bir de sakal, bıyık gibi bölgelerinde de dökülme olanlar için de uygulanabilir bir çözüm yöntemidir.

Tedavi aşaması ne kadar sürer?

Tedavinin süresi hastanın saç ve deri yapısıyla, saç simülasyonu erkek uygulanırken dayanma noktasıyla da yakından ilgilidir. Çünkü saç simülasyonu ağrısız, acısız değil az da olsa tedavi bölgesinde biraz gerginlik oluşturan-her tedavide olduğu gibi- bir süreçtir. En fazla iki saat süren bir zaman dilimine yayılır. Saçın seyrekliği, açıklığı bu yöntemle giderilmiş saç simülasyonu sayesinde açık alan parlak, beyaz saç derisi yerine saçın rengine bürünmüşlüğüyle hasta için önemli bir açığı kapatmış konumdadır.

Bu yöntemde fiyat aralığı nasıldır?

Kişiden kişiye değişen bir alana sahip olan saç simülasyonu yönteminde ücretlendirme değişiklik gösterir. Uygulama alanının genişliği ve yoğunluğu fiyatı belirleyen önemli etkendir.

Kullanılan aletler nasıl karşılanıyor?

Yurt dışından sağlanan özel simülasyon aletinde roller başlık ve sağlığa zararsız, bitkisel boyalar saç simülasyonu işleminde kullanılmaktadır.

Peki, uygulanan bu teknikle gölgeli yerler uygulanan alanda ne kadar durmaktadır?

Saç simülasyonu uygulanan alanda iki üç yıl boyunca varlığını korumakta ve herhangi bir tekrar işleme gerek kalmamaktadır. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri:(0216) 606 30 17 veya http://estetik.gultenkartal.com/sac-golgelendirme-fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ