Kadın polis saldırgan tesisatçıyı Facebook'ta yakaladı

Okuduğunuz haber
ÜMİT BEY AÇTIĞINIZ YOLDA TERÖR MAĞDURU ÇOCUĞUMUZU YANLIZ BIRAKMAYIN

Ucuz Uçak Bileti Sahibi Olun

Anasayfa   /    Eğitim    /    Ümit Bey Açtığınız Yolda Terör Mağduru Çocuğumuzu Yanlız Bırakmayın

Ümit Bey Açtığınız Yolda Terör Mağduru Çocuğumuzu Yanlız Bırakmayın

Değerli İnsanlar,Değerli coğrafyalar,Değerli Topraklar Sorunsuz olmuyor.

EĞİTİM      16 Subat 2017 - 13:49     4904     0

Ümit Bey Açtığınız Yolda Terör Mağduru Çocuğumuzu Yanlız Bırakmayın

Güzel olan her şeyin üzerinde hak iddia etme ve güzeli elde etme bazen kötü sonuçlar doğurabiliyor.

Millet,Halk,Ulus olmak zor iş, Birde güzelliklere sahipseniz tabii olduğunuz toplulukta hak eddai etmek isteyen diğer topluluklara karşı direnmek birlikteliği zorunlu kılıyor.Topluluk birbirinden kopuksa ,topluluğa ait güzellikleri elde etmek isteyenlerin işi kolaylaşıyor.Yaşadığınız topluluk millet,halk,ulus ve birliktelik bilincine sahipse ve birbirine saygı ve sevgi ile bağlıysa bu sefer bu topluluğun güzelliklerine göz koyanların işi boşa çıkıyor.

Bizle güzel bir topluluğu oluşturuyoruz.Yaşadığımız Coğrafya tam anlamıyla her alanda güzellikleriyle başka toplumların iştahını kabartıyor.

Elimizdeki güzelliklere sahip olabilmelerinin en kolay ve ucuz yolu bizlerin birbirimizi terketmememizden geçiyor. Bunu biliyorlar. Bizleri birbirimizden kopartacak, kendi içimizde yanlızlaştıracak içimize korkuyu salacak her taktiği deniyorlar. Sizce başarabileceklermi?

Birbirimizden her konuda farklı olabiliriz,ancak birbirimizin ortak geleceği konusunda farklı olma lüksüne sahip değiliz. Yetişmiş,eğitilmiş,belirili şartlarları güzel olgunlaştırmış yöneticilere daha büyük sorumluluklar düşüyor. Bu birlikteliği kemikleştirmekte yapı harcı iyi yöneticilerin ellerine düşüyor.

Ülkemizin iyi yetişmiş yöneticilerinden Mektebim Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko Bey toplumsal birliktelik ve gelişmişlik amacıyla Şehit ailelerinin çocuklarına burs imkanı ve kampanyası başlatarak ,hem toplumsal birliktelik,hem iyi bir yöneticiye düşen bilinçle toplumsal bilincin yaygınlaşması hemde şehit ailelerine yardım amacıyla doğru ve güzel bir adımın atılmasına katkıda bulundular.

 

Kendilerine bulundukları nokta için teşekkür ediyoruz.Umarız kendilerinin açtığı bu yolda yürüyüşe diğer yöneticilerde katkıda bulunurlar.

 

Ataşehir ilçesinde İkamet eden Terör mağduru Annenin başarılı çocuğunun Ümit beyin başlattığı yolda yer alması arzusundayız. Terör Mağduru Annenin  başarılı Küçük kızına sahip çıkmasını istiyoruz. Bizler Öksüz kalan bu çocuğumuzun Mektebim Okullarında eğitiminin devam edebilmesi için okul yöneticileri ile iletişime geçmemize karşın, olumlu bir adım atma fırsatı yakalayamadık. Ümit bey'e ulaşma imkanı bulamayışımızdan dolayı adım yolları tıkalı durumda. 

Ümit Bey'e burdan seslenmek istiyoruz. Sizlere ulaşamadığımızdan ve Yöneticilerinizi aşamadığımızdan dolayı Küçük Çocuğumuz mağdur durumda.

Sizlerden sizlerin başlatmış olduğu toplumsal birliktelik ve bilinç adımında Terör Mağduru Annenin Öksüz Kız Çocuğuna yürüyüşünüzde yer vermeniz ricasındayız.

 

Etiketler

#ümit kalko

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ